Kurumsal
Kurumsal

TARİHÇE

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve (TURSAB) Türkiye Acenteler Birliği’ne bağlı Gürbay Turizm Seyahat Acentası 1997 yılında Mudanya’da kuruldu. İlk kurulduğu yıllarda ‘Mudanya Turizm Ltd. Şti’ adıyla faaliyetlerini 10 sene sürdürdükten sonra tecrübesini 2007 yılında ‘Güzel Mudanya Turizm LTD. ŞTİ.’ adı altında ‘GÜRBAY Turizm Seyahat Acentası’ oluşumu ile ulusal alanda kaliteli ve çağdaş hizmet vermeye devam etti. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Gürbay Turizm tecrübeli kadrosu ile siz değerli misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına hızlıca cevap verebilmek ve unutulmaz tatil tecrübesi yaşatmak için ger gün, her saat çalışmalarına devam etti.

2013 YILI YAPILANMALAR

2013 yılı başlarında Mudanya ve Bursa çevresi açılmak için alt yapı çalışmalarını hızlandırdı. Yeni isimlerle anlaşan Gürbay Turizm giderek büyüyen bir turizm firması haline geldi. Süreç içinde web alt yapısını geliştirerek daha fazla kitleye hitap etmeye başladı. 2014-2015 sezonu Bursa yerel firmalar arasında en fazla tur organizasyonu düzenleme unvanını kazandı. Aynı sezon içinde kurumsal firmalara da hizmet vermeye başlayan Gürbay Turizm, gücüne güç katmak için Akbaş Turizm firmasını satın alarak bünyesine dâhil etti. Bursa ilinde 2015-2016 sezonu tecrübeli kadrosu ile %99 müşteri memnuniyeti kazanan ilk firma oldu.

2014 TATİL MENÜSÜ KURULDU

Başarılarına başarı katan Gürbay Turizm, 2014 yılında ciddi bir sermaye ile yeniden yapılanma yoluna girdi. Daha önce Türkiye'de bir ilk olan ''Domino Tatil Paketleri'' ile siz değerli müşterilerimizin hayallerine bir tık daha yaklaşmayı planlıyor.